Preskočiť na obsah
Ján Schőn

Stavebníctvo

Ján Schőn

Murovanie a murárske práce

Obec
Malinová
Od roku
1998
IČO
35 185 414

Ján Schőn

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
972 13 Malinová
Na trhu od
1. januára 1998
IČO
35 185 414
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Podnikanie v číslach

28
rokov na trhu
1998
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ján Schőn

Ján Schőn – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Malinová. Podniká od 1. januára 1998.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad murárstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Ján Schőn
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
35 185 414
Dátum vzniku
1. januára 1998
Miesto podnikania
972 13 Malinová
Živnostenský register
Okresný úrad Prievidza, vložka č. 307-12530
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ján Schőn zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Murárstvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ján Schőn?

Miesto podnikania je v obci 972 13 Malinová.

Čím sa Ján Schőn zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: murárstvo.

Aké je IČO – Ján Schőn?

IČO je 35 185 414.

Odkedy podniká Ján Schőn?

Podnikanie začalo 1. januára 1998. Na trhu pôsobí 28 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ján Schőn podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jan-schon.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.